Duli publikon foto me Shyhreten, por fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Duli është ndër këngëtarët më të dashur e sidomos për ata që pëlqejnë baladat e dashurisë.

Ai është i martuar dhe ka fëmijë, madje djalin e ka edhe të martuar, shkruan ORAinfo.

Por, e tërë vëmendja është tek fustani dhe eleganca e Shyhretes./ORAinfo/


Loading…