Pasi veshi fustanin e kuq, sonte Adelina e bën edhe këtë, duket edhe më bukur

Adelina Ismaili kohë më parë ishte ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë. Qe disa vite ajo nuk është aktive me projekte muzikore, por vazhdon të mbetët në zemrat e publikut si ‘Diva’e skenës, shkruan ORAinfo. Jo me muzikë, por në aktrim, Adelina ka vendosur të kthehet më e relaksuar se kurrë, duke marrur kështu një rol në serialin vendor “O sa mirë”, si drejtoresha e kësaj shkolle. Tashmë ajo është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme e shumë prej tyre që…

Read More

Egzona vesh fustan me ngjyrë të bardh, kështu nuk e keni parë asnjëherë më parë

Egzona Muqiqi, u bë e njohur që nga martesa me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo Egzona çdo ditë po thuajse është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon imazhe nga më të ndryshmet. E sot ajo shfaqet me një fustan ngjyrë të bardh me nuanca ngjyrë ari të hapur. Egzona ka kohë që ka hapur biznesin e saj me fustane nusërie, e që nga aty merr lloj lloj fustane të ndryshme./ORAinfo/ Loading…

Read More

Yllka Gashi i Fatmir Spahiun kanë vite të tëra shoqëri.

Yllka Gashi i Fatmir Spahiun kanë vite të tëra shoqëri. I bashkon i njëjti profesion i aktrimit dhe kjo ka bërë që ata të vazhdojnë edhe të njëjtën rrugë suksesi në këtë profesion, përcjell ORAvip. Te dy shumë të njohur për publikun, njëri në serialin vendor ‘Kafeneja Jonë’ e tjetri te ‘Familja Moderne’, ata për shumë kohë ishin prezentë në shumë familje kosovare. ‘Zana’ e ka publikuar një fotografi të ‘Okit’ kur ishte i ri dhe pamja e tij me të vërtetë është për t’u befasuar. Ja sa i hollë…

Read More